UCZEŃ

SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM

Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wszystkich klas i na wszystkich poziomach zaawansowania znajdą u nas odpowiednio dobraną dla siebie ofertę.

Pracujemy w kameralnych grupach (max 9 osób), w ekskluzywnych salach lekcyjnych wyposażonych zarówno w sprzęty multimedialne (dvd, tablice interaktywne, internet) jak i podręczniki idealnie dobrane do potrzeb ucznia.

Na zajęciach  uczymy  naszych uczniów, że język angielski to narzędzie do porozumiewania się , to okno na współczesny świat, to przyjemność. Motywujemy  do nauki różnymi metodami , podkreślając indywidualne tempo pracy, możliwości uczniów i ich zainteresowania.

Zwracamy uwagę, że nie ocena jest najważniejsza, a każdy może być mistrzem w swojej dziedzinie (mistrz:mówienia, słuchania, zapamiętywania słów, gramatyki, realizacji projektów itp, itd.)